Нардеп від Буського району утримався під час голосування за визнання «ЛДНР» терористичними організаціями

Депутати Верховної Ради не визнали так звану “Донецьку народну республіку” та “Луганську народну республіки” терористичними організаціями. Повідомляється, що під час голосування за поправки до проекту закону про реінтеграцію Донбасу лише 76 депутатів з 340 віддали свої голоси за відповідні зміни.

16 січня український парламент розглядав цей законопроект у другому читанні. Поправка передбачала, зокрема, визнання так званих «ЛНР» і «ДНР» терористичними організаціями, проти яких уже кілька років ведеться АТО. Але голосування було провалене: із 340 зареєстрованих у залі нардепів проголосували «за» лише 76; решта або утримались, або не голосували взагалі. Журналісти сайту 032.ua проаналізували, чи підтримали цю поправку до законопроекту народні обранці від Львівщини. Для аналізу вони використали дані, опубліковані на офіційному порталі Верховної Ради України з поіменним списком голосування.

Отже, з 31 народного депутата, які представляють Львівщину, «за» проголосувало лише близько половини — 14 осіб. Ще 7 нардепів були відсутніми, 4 — утрималися, а 6 — не голосували.

Серед депутатів, які представляють Львівщину, є нардеп від Буського району Михайло Бондар, який під час голосування «утримався».

Залиште перший коментар на "Нардеп від Буського району утримався під час голосування за визнання «ЛДНР» терористичними організаціями"

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікован.


*