У Буську вирішили, як відзначатимуть на теренах району 100-річчя бою під Крутами

Сьогодні, 24 січня, в райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення на території Буського району 100-річчя героїчного бою під Крутами. Участь у заході взяли керівники району,їх заступники, представники громадськості, військовослужбовці та інші.

Учасники оргкомітету обговорили план заходів, які спільно проводитимуть органи влади району з громадськими організаціями щодо належного відзначення 100-річчя бою під Крутами. Як інформують у Буській РДА, зокрема, районний захід-реквієм відбудеться у актовій залі Буської дитячої музичної школи у понеділок, 29 січня. Початок о 14.00 годині. Сценарієм передбачена молитва за захисниками, які віддали своє життя за волю Української держави, покладання квітів до пам’ятника Незалежності в Буську, виступи керівників органів влади району, учасників АТО і УПА, тематична концертна програма. Оргкомітет планує запросити на захід, насамперед, учнів старших класів Буських шкіл, ветеранів АТО і УПА.
А у неділю, 28 січня, представники шкільної молоді Буського району (30 осіб) разом з своїми однолітками з Бродівського та Золочівського районів, учасниками АТО стануть учасниками національно-патріотичного заходу в м.Золочів, який буде проведено за сприяння Центру Національної Гвардії і Буської районної ради організації ветеранів України. Початок о 9.00 годині. Також в рамках відзначення 100-річчя бою під Крутами в середу, 31 січня, в районному народному домі м.Буськ відбудеться патріотична година за участю керівників органів влади району, громадських діячів, краєзнавців, молоді. Серед запрошених – український історик та краєзнавець Іван Сварник, який виступить перед бущанами з історичною довідкою про подвиг Героїв Крут. Під час акції заплановано виступ Народного вокального колективу «Січові стрільці» НД с.Задвір’я. Початок об 11.00 годині

Залиште перший коментар на "У Буську вирішили, як відзначатимуть на теренах району 100-річчя бою під Крутами"

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікован.


*