У Буську вирішили, як відзначатимуть на теренах району 100-річчя бою під Крутами

Сьогодні, 24 січня, в райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення на території Буського району 100-річчя героїчного бою під Крутами. Участь у заході взяли керівники району,їх заступники, представники громадськості, військовослужбовці та інші.

Учасники оргкомітету обговорили план заходів, які спільно проводитимуть органи влади району з громадськими організаціями щодо належного відзначення 100-річчя бою під Крутами. Як інформують у Буській РДА, зокрема, районний захід-реквієм відбудеться у актовій залі Буської дитячої музичної школи у понеділок, 29 січня. Початок о 14.00 годині. Сценарієм передбачена молитва за захисниками, які віддали своє життя за волю Української держави, покладання квітів до пам’ятника Незалежності в Буську, виступи керівників органів влади району, учасників АТО і УПА, тематична концертна програма. Оргкомітет планує запросити на захід, насамперед, учнів старших класів Буських шкіл, ветеранів АТО і УПА.
А у неділю, 28 січня, представники шкільної молоді Буського району (30 осіб) разом з своїми однолітками з Бродівського та Золочівського районів, учасниками АТО стануть учасниками національно-патріотичного заходу в м.Золочів, який буде проведено за сприяння Центру Національної Гвардії і Буської районної ради організації ветеранів України. Початок о 9.00 годині. Також в рамках відзначення 100-річчя бою під Крутами в середу, 31 січня, в районному народному домі м.Буськ відбудеться патріотична година за участю керівників органів влади району, громадських діячів, краєзнавців, молоді. Серед запрошених – український історик та краєзнавець Іван Сварник, який виступить перед бущанами з історичною довідкою про подвиг Героїв Крут. Під час акції заплановано виступ Народного вокального колективу «Січові стрільці» НД с.Задвір’я. Початок об 11.00 годині

1 Comment on "У Буську вирішили, як відзначатимуть на теренах району 100-річчя бою під Крутами"

 1. Джас Василь Васильович | 24.01.2018 в 21:27 | Відповіcти

  І знову все робиться через відоме МІСЦЕ!
  Реквієм в ДМШ в понеділок на 14.00 – це круто, може хтось прийде після обіду, а далі…
  …”представники шкільної молоді Буського району (30 осіб)” – директори шкіл тикнуть пальцем – і діти, більшість з яких байдуже, поїдуть, бо “на халяву”
  А патріотична година в середу об 11.00 – це просто вбило!!!! Пенсіонери для пенсіонерів роблять захід для “галочки”, коли всі на робочих місцях.
  Люди життя своє віддали за країну, яку Ви, панове, в унітаз спускаєте!!!
  Молодь залучайте, поки ще не всі оскотіли і не спились!

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікован.


*