У Буському районі хочуть реанімувати громадські формування дружинників

У голови Буської районної ради Богдана Глови відбулося обговорення питання щодо функціонування громадських формувань з охорони правопорядку, або як кажуть у народі «дружинників».

Участь у  зустрічі взяли голова РДА Петро Мороз, голова райради Богдан Глова, Буський міський голова Ростислав Сліпець, представники правоохоронних структур району, громадські активісти, воїни АТО, представники громадської організації територіальної оборони із сусіднього Бродівського району.

На початку заходу керівник спілки політв’язнів і репресованих Буського району, учасник АТО Сергій Бондаренко розповів  присутнім про першопричину такого зібрання. На сьогодні, за словами п. Сергія, існуючі лише на папері громадські формування практично бездіяльні, а його члени здебільшого вступили туди для отримання права на придбання та носіння спецзасобів для стрільби гумовими кулями і жодного стосунку до охорони правопорядку вони не мають. Тому постає питання про доцільність існування громадських формувань у такому форматі.

Дискусія щодо реформування та реанімації горомадського формування тривала понад дві години. У підсумку усі присутні погодилися, що створення нової організації не доцільна, більш раціональніше буде реформувати вже існуючу.

На сьогодні, заплановано перевірити усі списки членів формування, організувати збори, виявиявити тих людей, які справді готові брати активну участь з охорони правопорядку, розглянути кандидатури для вступу нових громадсько активних людей. Наступним етапом буде обговорення можливих варіантів, власне, охорони правопорядку, яким чином відбуватиметься та у якому форматі, спільне з поліцією чи самостійне патрулювання тощо.

Залиште перший коментар на "У Буському районі хочуть реанімувати громадські формування дружинників"

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікован.


*