У Красному перед депутатами звітуватиме селищний голова та начальник комунального підприємства

 Завтра, о 15.00 год. у приміщенні Красненської селищної ради відбудеться 22-га сесія селищної ради. На порядку денному близько 25 питань.

Серед них  – про прийняття рішення щодо дотримання вимог Водного Кодексу України на території ради, про постановку на загальний список  на отримання земельних ділянок для ОЖБ, про передачу в оренду ПП «Західний Буг» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (паї), власники яких померли, а спадкоємці за законом чи заповітом відсутні, розгляд звернення депутата Красненської селищної ради Бикова А. І. про припинення у судовому порядку права постійного користування земельною ділянкою ПрАТ «Львівоблрибкомбінат», про приймання на баланс СКП мережі вуличного освітлення мікрорайону «Золотий Лан», про збільшення балансової вартості та передачу об’єктів благоустрою на баланс Красненсього СКП та ДНЗ «Малюк», про збільшення балансової вартості будівлі ДНЗ «Малюк» та передачу на баланс установи, про прийняття Програми по наданню одноразової адресної допомоги на лікування мешканців смт. Красне на 2018-2020 роки, про надання матеріальної допомоги на лікування мешканцям, котрі подали заяви, про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги членам Спілки політв’язнів та репресованих на 2018 рік, про виконання Красненського селищного бюджету за 2017 рік, про внесення змін до бюджету Красненської селищної ради на 2018 рік, звіт селищного голови перед депутатами Красненської селищної ради, звіт начальника СКП перед депутатами Красненської селищної ради.

Нагадаємо, у неділю, 11 лютого, в приміщенні Народного дому селища Красне, голова Красненської селищної ради Микола Чучман прозвітував перед громадою про роботу у минулому році.

 

 

Залиште перший коментар на "У Красному перед депутатами звітуватиме селищний голова та начальник комунального підприємства"

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікован.


*