Буський район подав найбільше ініціатив на конкурс проектів місцевого розвитку, ніж у минулі роки

Громада Яворівського району у 2018 році подала 191 ініціативу на обласний конкурс проектів місцевого розвитку. Цьогоріч це найбільша кількість ініціатив. А от найменше проектів є від Мостиського району — 16, хоча минулоріч вони подали 51.

«Цього року нас позитивно здивували Радехівський, Буський, Сколівський і Турківський райони, які ніби бідніші, але вони пишуть, шукають спонсорів і конкурують з приміськими зонами. Пустомитівський район балуваний, він має “грубі” гроші і не звертає увагу на малі проекти. Принаймні, так було минулого разу. Цього року вони теж стали активніше працювати», — каже Іван Собко, заступник керуючого справами облради, начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕЗ.

Нагадаємо, цього року на конкурс проектів місцевого розвитку подалася рекордна кількість учасників. З Буського району зареєстровано 50 заявок для участі в конкурсі мікропроектів місцевого розвитку.

Залиште перший коментар на "Буський район подав найбільше ініціатив на конкурс проектів місцевого розвитку, ніж у минулі роки"

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікован.


*