Буська райдержадміністрація шукає кадри без досвіду роботи

У Буській РДА оголосили конкурс  на зайняття вакантної посади головного спеціаліста сектору з питань опіки, піклування, усиновлення служби у справах дітей та начальника відділу агропромислового розвитку. Про цей йдеться у повідомленні прес-служби районного відомства.

З умовами проведення конкурсу на заміщення вакантних місць можна ознайомитись на сайті Буської РДА.

Посадовий оклад головного спеціаліста сектору з питань опіки, піклування, усиновлення служби у справах дітей складатиме 4100 грн, начальника відділу агропромислового розвитку Буської РДА – 6500 грн.

До речі, на конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста сектору з питань опіки, піклування, усиновлення служби у справах дітей можуть подаватись особи і без досвіду роботи, що є дуже дивно, адже робота з дітьми потребує неабиякого досвіду.

2 Comments on "Буська райдержадміністрація шукає кадри без досвіду роботи"

  1. Без досвіду…, а навіщо?! Вони і так там нічого путнього не роблять, тільки протирають штани!!!…

  2. Поясню. Головний спеціаліст, відповідно до ЗУ Дерсжавну службу, відноситься до посад категорії “В”. Даними закомном на посади катеогорії “В” можуть прийматися особи без досвіду роботи і з освітою бакалавра. А прописати інші вимоги до кандидата на катеогорію “В”, які не передбачені законом (досвід роботи у відповідній галузі, вища освіта тощо) адміністрація не має права.

    А те, що вони там нічого путнього не роблять, це вже інше питання.

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікован.


*