День поезії у Буську

21 березня по всьому світу відзначають День поезії.  Цей день започаткований у 1999 році  на 30-й сесії генеральної конференції ЮНЕСКО в Парижі. В Україні Всесвітній день поезії відзначають з 2004 року. 

У цей день по всьому світу проходять конкурси та фестивалі, зустрічі авторів і шанувальників, на яких початківці і досвідчені поети презентують свої збірники.

Всесвітній день поезії — це нагадування всім сучасникам про великих поетів, які своїм твердим словом впливали на долі цілих держав і завжди були в пошані.

Заходи в День поезії — це шанс молодих сучасних авторів заявити про себе, отримати першого шанувальника і познайомити зі своєю творчістю.

Саме така зустріч пройшла в приміщенні Буської центральної районної бібліотеки. Бібліотекарі, працівники культури, читачі бібліотеки мали можливість познайомитись з авторкою Галиною Міколяш, родом із Золочівщини.  Галина Міколяш – вчитель англійської мови Глинянської школи, заслужений артист естрадного мистецтва України.

У 2017 році вийшла друком її  збірка поезій «Одна доля». Збірка поезій із шести розділів: Життя, Бог, Любов, Україна, Мама, Природа. В поетичних рядках пані Галини безмежний океан голосів, звуків, кольорів, фантазій, безмежної любові до України і рідної мови. Секрет своєї творчої майстерності авторка розкрила словами:

Тихо вірші пишу, як сорочку комусь вишиваю,

Кожну нитку кладу, кожне слово до слова складаю…

Галина Міколяш  задушевно прочитала низку своїх віршів. Чимало віршів покладено авторкою на музику і стали популярними піснями. Присутні мали можливість почути деякі з них у виконанні авторки.

Начальник відділу культури та туризму Буської РДА Людмила Ціхоцька та всі присутні щиро дякували пані Галині за поетичне свято, зичили  творчої наснаги та нових книг.

Присутні мали можливість придбати книгу та отримати автограф від авторки.

 

 

 

Залиште перший коментар на "День поезії у Буську"

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікован.


*