У Буському районі в дискоклубі виявили порушення вимог пожежної безпеки

Комісія визначила шість об‘єктів масового скупчення людей, в яких небезпечно перебувати через недотримання вимог пожежної безпеки. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

За інформацією ДСНС у Львівській області, усього на території області є 2059 об’єктів скупчення людей. На даний момент триває перевірка 500 об’єктів, які проводяться за участі представників органів місцевого самоврядування, окрім того, активну участь бере громадськість та ЗМІ.

Станом на сьогодні, уже склали 126 адміністративних протоколів. Суми протоколів,  за якими накладається адміністративне стягнення коливаються від 34 до 170 грн.

Окрім того, на території Львівщини є 6 об’єктів,  у яких знаходитися небезпечно, зокрема:  розважальний центр «Мі100», культурно-освітній центр ім. О.Довженка, центр творчості дітей та юнацтва Галичини,  універмаг «Львів»,  нічний клуб «Хіреш» та дискоклуб у Буському районі.

Таким чином, власники цих закладів повинні усунути всі невідповідності щодо пожежної безпеки у найкоротші терміни.У випадку подальшого недотримання норм пожежної безпеки ці  об’єкти закриють.

Зазначимо, що позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей розпочалися у квітні та триватимуть до травня поточного року.

Залиште перший коментар на "У Буському районі в дискоклубі виявили порушення вимог пожежної безпеки"

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікован.


*