У Кізлівській школі провели Тиждень здоров’я і безпеки дитини

Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Необхідно зауважити, що з кожним роком збільшується кількість факторів, які негативно впливають на життя і здоров’я людини. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях.

В Кізлівській ЗОШ І-ІІ ст. філії ОЗНЗ «Буська ЗОШ І-ІІІ ст..№1» з 16 квітня по 20 квітня 2018 року був проведений Тиждень здоров’я і безпеки дитини. В рамках тижня учні 5-9 класів прийняли  участь у тренінгу  «Ми проти куріння! Ми – здорове покоління!»  Метою цього тренінгового заняття було надати учням поняття щодо здорового способу життя, довести пріоритети здоров’я серед інших цінностей людини та негативний вплив шкідливих звичок на самопочуття підлітка.  По закінченню заходу більшість дітей зробили висновок, що здоров’я – найбільша людська цінність, яку потрібно берегти.

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 20 квітня 2018 року у школі відбувся День цивільного захисту, на який були запрошені представники Буського районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській обл. Під час показово практичного навчання Чергового караулу 14 Державно-пожежно рятувальної служби ГУДСНС України, учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Залиште перший коментар на "У Кізлівській школі провели Тиждень здоров’я і безпеки дитини"

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікован.


*