У Буську аграрії матимуть змогу отримати фахову правову допомогу від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю

Для забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого й ефективного реагування на незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки на Львівщині працює оперативний штабіз забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя. Звертатись у штаб аграрії, власники земельних ділянок та орендарі Львівщини можуть за номером гарячої лінії 0983226573.

Відтак усі звернення про можливе самовільне захоплення земель, або ж їх неправомірне використання, оперативно перевірятимуть. За результатами перевірок направлятимуть відповідні звернення у правоохоронні органи.

Зазначимо,що за результатами роботи оперативного штабу вже відкрили кримінальні впровадження щодо трьох компаній за незаконне володіння землею, а в області діють мобільні точки доступу по наданню безоплатної правової допомоги.

Отримати правову допомогу аграрії Бущини відповідно до обласного графіку зможуть  25 червня в період з11.00 до 13.00 год. в сесійній залі Буської районної ради.

Про це проінформували у Буській райдержадміністрації.

Залиште перший коментар на "У Буську аграрії матимуть змогу отримати фахову правову допомогу від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю"

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікован.


*