В Буському районі розпочато підготовку до проведення ІІІ Міжнародного фестивалю меду «Надбужанські медобори»

Про організацію вже традиційного солодкого свята, яке відбудеться на території музею-заповідника “Олеський замок” в неділю, 12 серпня, йшлося під час засідання організаційного комітету, який провів голова райдержадміністрації Петро Мороз за участю голови районної ради Богдана Глови, – інформують у прес-службі райдержадміністрації.

Мета фестивалю – демонстрація, дегустація та продаж продуктів бджільництва кращими пасічниками району та області, вшанування професії пасічника та любителів меду посередництвом засобів мистецтва. Вже на сьогодні дали згоду на участь у фесті пасічники Буського та сусідніх районів, гості з Латвії, Польщі та Італії.

Як і попередні роки тут працюватиме мистецький майданчик з концертною програмою, у «Містечку майстрів» проводитимуть майстер-класи, відбуватимуться пізнавальні атракції: вікторини, загадки, виставки старожитніх речей, пов’язаних з бджолярством.
На виставці-продажі продуктів бджільництва бажаючі зможуть придбати мед, пилок, прополіс, пергу.

Смачною буде дегустація страв та напоїв із меду: млинців, медівників, медового квасу і тд.

А бджолярі, як досвідчені, так і початківці, зможуть придбати різноманітний реманент для своєї пасіки.

Також організатори готують для учасників та гостей сувенірну продукцію з емблемою свята: чашки, значки, кулькові ручки, тощо.

Початок фесту о 12.00 год. і він триватиме до 20.00 год.
Організатори фестивалю: Буська райдержадміністрація, Буська районна рада, Олеська селищна рада, пасічники Бущини.

Залиште перший коментар на "В Буському районі розпочато підготовку до проведення ІІІ Міжнародного фестивалю меду «Надбужанські медобори»"

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікован.


*