У Соколівці відзначили День села

Село Соколівка – одне з найдавніших поселень Галицької держави – цієї неділі відзначила 1002-у річницю з дня свого заснування, а її відомі постаті спричинилися як до розвитку села, так і до становлення нашого краю.

Соколівська громада виняткова своєю активною громадянською позицією, злагодженістю дій і реалізацією задумів.
Волелюдне дійсно з нагоди уродин села відбувалося біля Народного дому. також було задіяно прилеглу територію парку. До речі, до свята готували не лише мистецьку програму, а й провели благоустрій території усього населеного пункту, який милував око як місцевих мешканців, так і гостей.
На імпровізованій сцені – учасники художньої самодіяльності , чимало тих, хто вже певний період часу тут не живе, проте горнеться до села, за забуває, приїжджає при першій ліпшій нагоді.
За древнім українським звичаєм святкування розпочалося з Божого Благословення настоятеля місцевого храму Вознесення Господнього УГКЦ отця Василя Харка. Надалі спільно заспівали Славень України.
Соколівський сільський голова Мирослава Леськів привітала усіх учасників святкувань, не обминула увагою поважних гостей, які завітали на День села: перший заступник голови РДА Олег Ільків, заступник голови РДА Тетяна Сай, депутат Львівської обласної ради Степан Рак.
На сцені вирували мистецькі пристрасті. А поруч, активно працювали креативні локації, де можна було придбати домашні смаколики, вироби народних умільців.
Було цікаво, весело та радісно, – проінформували у райдержадміністрації.

Залиште перший коментар на "У Соколівці відзначили День села"

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікован.


*