У с.Богданівка відсвяткували 115-річчя місцевого храму – церкви Положення ризи Пресвятої Богородиці

28 липня, у День Хрещення Київської Русі—України, яке щороку відзначаємо у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, в селі Богданівка Буського району відбулися урочистості з нагоди відзначення 115-річчя місцевого храму – дерев’яної церкви Положення ризи Пресвятої Богородиці. Про це інформують у прес-службі Буської РДА.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив правлячий єпископ Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ, Владика Михаїл Колтун.

Разом з священиками Буського та Олеського деканатів УГКЦ та численними віруючими участь у святкуванні взяли: голова райдержадміністрації Петро Мороз, його заступники Олег Ільків і Тетяна Сай, заступник голови районної ради Роман Фурда, народний депутат України Михайло Бондар, депутат Львівської облради Петро Жукровський, начальник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька.

Очільник району Петро Мороз приїхав на святкування з подарунками: вишитою бісером іконою для храму та витинанкою з зображенням Богданівської церкви для Владики Михаїла роботи художниці Лілії Андрєєвої.

Після завершення Архиєрейської Божественної Літургії свято продовжила змістовна мистецька програма.

Залиште перший коментар на "У с.Богданівка відсвяткували 115-річчя місцевого храму – церкви Положення ризи Пресвятої Богородиці"

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікован.


*