Лісівники Бущини прозвітували про роботу

Днями відбулось чергове засідання колегії Львівського ОЛУЛМГ, де головною темою цього засідання стало підведення підсумків господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за І-ше півріччя 2018 року.

На розгляд громадськості було представлено звітну інформацію про діяльність ДП «Буське лісове господарство» за 6-ть місяців поточного року.

Як проінформував директор ДП «Буське лісове господарство» Микола Яворський, в цілому за звітний період підприємством забезпечено виконання усіх поставлених завдань:

 – Так, загальні обсяги відтворення лісів за період з початку року склали 175 га. Зокрема, створено 129,0 га лісових культур. Природне поновлення лісів забезпечене на площі 46,0 га. Рубки формування та оздоровлення лісів проведено на площі 569,0 га, в ході яких заготовлено 8852,0 м3 ліквідної деревини. За період з початку року підприємством від всіх видів рубок заготовлено 29539 м3. деревини, в тому числі на рубках головного користування – 20687 м3. В круглому вигляді було реалізовано 23097 м3. деревини. На власних виробничих потужностях перероблено 6526 м3. деревини, що на 4244 м3 більше, ніж у І півріччі 2017 року (+186%). Випущено продукції переробки на суму 9809,3 тис.грн. Обсяг реалізації продукції склав 32989,0 тис.грн., або 142,2% до відповідного періоду минулого року. Заборгованість із виплати заробітної плати на підприємстві – відсутня. Ріст середньої заробітної плати порівняно з минулим роком склав 138%. Підприємством сплачено до зведеного бюджету 5446,0 тис. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 1097,0 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. Крім податків підприємством за 6 місяців поточного року сплачено Єдиного соціального внеску в сумі 2039,0 тис.грн. Підсумовуючи підсумки звітного періоду, звертаємо увагу громадськості на нагальні проблеми сьогодення. Проблемним залишається питання масового всихання соснових насаджень, яке не оминуло лісові масиви ДП «Буське лісове господарство». Існуючу проблему широко висвітлюємо на місцевому рівні; проведення запланованих вибіркових і суцільних санітарних рубань обговорюємо та погоджуємо з громадськістю та депутатами сільських і селищних Рад, на території яких розташований держлісфонд підприємства. На досягнутих здобутках підприємство не зупиняється, новий квартал – нові показники, нові звершення…

Залиште перший коментар на "Лісівники Бущини прозвітували про роботу"

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікован.


*