У селі Андріївка прокладено асфальтне покриття центральної дороги

18 серпня закінчилися ремонтні роботи ПП «НАРА» на відрізку дороги місцевого значення С 140206 Красне-Чемеринці. На сьогоднішній день нове асфальтне покриття прокладене від початку дороги в село Андріївка (Мармузовичі) і за зупинку в центрі села довжиною 2,7 км + 500 м асфальтного полотна, яке було прокладено в минулому році.

Про це проінформував депутат обласної ради Петро Жукровський.

«Цього року із перевиконання бюджету Львівської обласної ради залишилося прокласти нове асфальтне покриття до кінця села Мармузовичі. Тому, шановно громадо, прошу вас не робити ніяких кардинально неправильних дій, які можуть лише нашкодити. Дякую за дорогу всім платникам податків та надіюся на розуміння та підтримку громади», – сказав народний обранець Петро Жукровський.

1 Comment on "У селі Андріївка прокладено асфальтне покриття центральної дороги"

  1. Молодцi, дорогi. Так тримати. Я за багато сотень кiлометрiв вiд дому можу тiльки гордитися рiдною стороною! Адже з Андрiiвкою зв’язане мое прекрасне дитинство! I моi цимбали! I … Ясниський Iван Степанович та його родина.I будинок культури в Андрiiвцi, прекраснi фестивалi, концерти i днi творчостi.Добре що в Украiнi е такi села i такi люди. Завдяки iм Украiна буде процвiтати.

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікован.


*