Депутати Красненської селищної ради вирішуватимуть ряд земельних питань

У четвер, 23 серпня, о 15 год в приміщенні адмінбудинку Красненської селищної ради відбудеться 26-та сесія селищної ради. На порядку денному 14 питань:

 1. Про постановку на загальний список  на отримання земельних ділянок  в кількості 6 (шість) осіб, в т. ч. 4 учасники АТО (для ведення садівництва, особистого селянського господарства).
 2. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки учаснику АТО Фурда Р.Я.
 3. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки учаснику АТО Яровий Р.С.
 4. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки учаснику АТО Миколаїв І.М.
 5. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення ОСГ,  що прилягає до присадибної ділянки гр. Сеньків Х.М. по вул. Ів. Франка.
 6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню меж  земельної ділянки для ведення ОСГ по вул. Золотий Лан гр. Чиж І.Є з постійного користування ДА ІІ-ЛВ №025349 від 24.06.1996.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок для ОЖБ, в т.ч. (АТО): Братейко О.Я., Смага Б.І., Дупелич В.Я., Смірнов А.В., Сегін С.В., Квасниця Р.М., Діжак М.В., Бута В.В., Даш І.Ю., Шмигельський В.І.
 8. Про затвердження  технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості:Смага Б.І. по вул. Стуса площа 0,1513 га (ОСГ); Фонін А.П. по вул. Симоненка, 52 площа 0,15 га; Олійник Г.М. по вул. Золочівська,19 площа 0,15 га; Матвійчук К.В. по вул. Хвильового,14 площа 0,0812 га.
 9. Про уточнення площі та конфігурації зем. ділянок для ОЖБ гр. Григоришин О.П. з померлого батька Ковалика П.М.
 10. Про затвердження проекту відведення земельної ділянки та проведення експертно-грошової оцінки для обслуговування приміщення магазину по вул. Ів. Франка,2 гр. Крюков Т.В.
 11. Про внесення змін до бюджету на 2018 р.
 12. Про внесення доповнень в рішення № 526 від 15.06.2018.
 13. Про надання матеріальної допомоги на лікування мешканцям, котрі подали відповідні заяви.
 14. Різне.

Залиште перший коментар на "Депутати Красненської селищної ради вирішуватимуть ряд земельних питань"

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікован.


*