Мешканцям восьмиквартирного будинку в селищі Красне, який постраждав в результаті буревію, влада обіцяє допомогти

Сьогодні, 28 серпня, відбулася нарада за участю голови райдержадміністрації Петра Мороза, заступника голови райради Романа Фурди, Красненського селищного голови Миколи Чучмана, фахівців РДА з питань цивільного захисту та житлово-комунального господарства, під час якої розглянули звернення мешканців восьмиквартирного будинку, що знаходиться за адресою: смт Красне,  вул. І.Франка, 34. Про це проінформували у прес-службі Буської РДА.

Йшлося про необхідність проведення ремонтних робіт покрівлі будинку, яка була пошкоджена (зірвана) 31 липня цього року внаслідок природньої стихії –  сильних поривів вітру, дощу та граду.

Як було відзначено під час наради Красненським селищним головою Миколою Чучманом, мешканці будинку не мають угоди з місцевим комунальним підприємством на обслуговування, не сплачують квартирну плату чи за інші послуги, хоча сам будинок перебуває на балансі селищної ради  з 2014 року, після того, як його було знято з балансу КХП. Тому жителям буде повторно запропоновано укласти угоду на обслуговування.

Під час обговорення голова РДА Петро Мороз запропонував невідкладно залучити фахівців для  проведення експертизи пошкодженого даху, визначити завдані збитки та підготувати пропозиції щодо  ремонту покрівлі. Їх ще цього тижня буде розглянуто районною комісією з питань ТЕБ і НС, аби спільними зусиллями органів районної та місцевої ради, мешканців будинку впродовж найближчих двох тижнів провести поточний ремонт даху.

Також було запропоновано винести питання проведення капітального ремонту даху цього будинку на позачергову сесію Красненської селищної ради.

Нагадаємо, що 31 липня 2018 року внаслідок природньої стихії ( сильних поривів вітру, дощу та граду) в смт.Красне з восьмиквартирного житлового будинку по вул.І.Франка, буд. №34 було зірвано частину покрівлі шатрового даху на площі 10 м х 12 м.

Залиште перший коментар на "Мешканцям восьмиквартирного будинку в селищі Красне, який постраждав в результаті буревію, влада обіцяє допомогти"

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікован.


*